Week 1 August 26      
Beggs
At Kellyville
4:30 6
7:30
Henryetta
At Inola
4:30 6
7:30
Morris
At NOAH
4:30 6
7:30
Rejoice
At Victory Christian
4:30 6
7:30
Okemah
At Liberty
4:30 6
7:30

COLOR Highlight Designates Henryetta Games Streamed LIVE

Week 2 September 9
     
Kellyville
At Victory Christian
4:30 6
7:30
Henryetta
At Morris
4:30 6
7:30
NOAH
At Beggs
4:30 6
7:30
Inola
At Liberty
4:30 6
7:30
Okemah
At Rejoice Christian
4:30 6
7:30

 

Week 3 September 16
     
Beggs
At Rejoice Christian
4:30 6
7:30
Liberty
At Henryetta
4:30 6
7:30
Morris
At Okemah
4:30 6
7:30
Victory Christian
At Inola
4:30 6
7:30
Kellyville
At NOAH
4:30 6
7:30

 

Week 4 September 23
     
Kellyville
At Liberty
4:30 6
7:30
Victory Christian
At NOAH
4:30 6
7:30
Inola
At Beggs
4:30 6
7:30
Rejoice
At Morris
4:30 6
7:30
Henryetta
At Okemah
4:30 6
7:30

 

Week 5 September 30
     
Morris
At Liberty
4:30 6
7:30
Beggs
At Victory Christian
4:30 6
7:30
Kellyville
At Inola
4:30 6
7:30
Rejoice
At Henryetta
4:30 6
7:30
Okemah
At NOAH
4:30 6
7:30

 

Week 6 October 7
     
Morris
At Kellyville
4:30 6
7:30
NOAH
At Henryetta
4:30 6
7:30
Inola
At Rejoice
4:30 6
7:30
Victory
At Okemah
4:30 6
7:30
Liberty
At Beggs
4:30 6
7:30

 

Week 7 October 14
     
Liberty
At NOAH
4:30 6
7:30
Inola
At Morris
4:30 6
7:30
Henryetta
At Victory Christian
4:30 6
7:30
Rejoice
At Kellyville
4:30 6
7:30
Beggs
At Okemah
4:30 6
7:30

 

Week 8 October 21
     
Beggs
At Henryetta
4:30 6
7:30
Victory Christian
At Morris
4:30 6
7:30
NOAH
At Inola
4:30 6
7:30
Liberty
At Rejoice
4:30 6
7:30
Okemah
At Kellyville
4:30 6
7:30

 

Week 9 October 28
     
Henryetta
At Kellyville
4:30 6
7:30
NOAH
At Rejoice
4:30 6
7:30
Morris
At Beggs
4:30 6
7:30
Victory Christian
At Liberty
4:30 6
7:30
Okemah
At Inola
4:30 6
7:30
Aug. 19
Stroud
8:30 am
Aug. 26 **
Seminole
8:30 am
Sept. 2**
Madill 8:30 am
Sept. 9 **
Henryetta
8:30 am
Sept. 16**
Oklahoma Baptist University Shawnee 8:30 am
Sept. 23 **
Sequoyah Tahlequah
8:30 am
Sept. 30
Keifer 8:30 am
Oct. 6
Oklahoma Baptist University Shawnee
8:30 am
Oct. 14
Regionals
TBA
Oct. 21
State
TBA
  ** Denotes Junior High Meets  
Sept. 5
Warner
THERE 6
7,8
Sept. 11
Vian
THERE 5:30
7,8,JV
Sept. 18
Holdenville THERE 5:30
7,8,JV
Sept. 25
Eufaula
HERE 5:30
7,8,JV
Oct. 2
Morris HERE 5:30
7,8,JV
Oct. 9
Haskell
THERE 5:30
7,8,JV
Oct. 16
Wewoka HERE 5:30
7,8,JV
Oct. 23
Okemah
HERE 5:30
7,8,JV
Aug. 25
Eufaula HOME 7 pm
Sept. 1
Morris THERE 7 pm
Sept. 8
Beggs THERE 7 pm
Sept. 15
Commerce HOME 7 pm
Sept. 22
Muldrow
THERE 7 pm
Sept. 29
Haskell
THERE 7 pm
Oct. 6
Holdenville HOME 7 pm
Oct. 13
Okemah
THERE 7 pm
Oct. 20
OPEN DATE NO GAME
   
Oct. 27
Wewoka
HOME 7 pm
Nov. 3
Vian
HOME 7 pm
Aug. 1
Henryetta Scrimmage Festival
HERE TBA HS ONLY
Aug. 8
Dewar HERE 3 PM
HS/MS
Aug. 10
Beggs THERE 4:30 PM
HS/MS
Aug. 11
3-Way Asher & Canadian
THERE TBA
HS ONLY
Aug. 15
Okemah HERE 4:30 PM
HS/MS
Aug. 21
Wetumka
HERE 4 PM
HS/MS
Aug. 22
Dewar THERE 4:30 PM HS/MS
Aug. 24
Kellyville
THERE 4 PM
HS/MS
Aug. 26
Weleetka
HERE 12 pm
HS/MS
Aug. 28
Morris HERE 4:30 PM HS/MS
Aug. 29
Canadian THERE 4:30 PM HS ONLY
Aug. 31-Sept. 2
Eufaula Tournament
THERE TBA HS ONLY
Sept. 5
Schulter HERE 4:30 PM HS/MS
Sept. 7 Holdenville THERE 4:30 PM HS/MS
Sept. 8
Eufaula HERE 4 PM
HS ONLY
Sept. 9 Haskell Festival
THERE TBA MS ONLY
Sept. 12
3-Way at Weleetka
THERE 5 PM
HS ONLY
Sept. 14
Eufaula THERE 5 PM
HS ONLY
Sept. 15
Holdenville HERE 4:30 PM HS ONLY
Sept. 18
Haskell HERE 4:30 PM HS/MS
Sept. 19 Canadian HERE 4:30 PM HS/MS
Sept. 21-23
District Tournament
TBA TBA HS ONLY
Sept. 28-30
Regional Tournament
TBA TBA HS ONLY
Oct. 5-7
State Tournament
TBA TBA HS ONLY